Heidi Lushtaku në lidhje me futbollistin e Seria A

Bota e Yjeve

Heidi Lushtaku në lidhje me futbollistin e Seria A

Më: 26 janar 2022 Në ora: 20:10
Robin Krasniqi, Heidi Lushtaku, Merih Demiral

Është zbuluar e dashura e futbollistit turk, Merih Demiral, i cili luan me Atalantan në Serinë A të Italisë.

Ylli i futbollit është dashuruar me një modele shqiptare të quajtur, Heidi Lushtaku.

Sipas lajmeve të Snob Magazine, 23-vjeçari, i cili ka bërë emër me performancën e tij të mahnitshme, ka nisur një lidhje dashurie me supermodelen, e cila është tetë vite më e madhe se ai.

Image
Heidi Lushtaku

Në fakt, Demiral këto kohë e ka mirëpritur partneren e tij në Zvicër.

Ka qenë Heidi ajo e cila ka ndarë një pozë të bërë në shtëpinë e të dashurit në llogarinë e saj në rrjetet sociale.

Image
Merih Demiral

Lushtaku ka nisur karrierën në moshën 13-vjeçare, ndërsa ka tërhequr vëmendje të madhe me pozat atraktive të publikuara në Instagram

Ajo më parë ka qenë e fejuar me boksierin nga Deçani, Robin Krasniqi, i cili para pak javësh është fejuar me modelen Marigona Krasniqi

Image
Robin Krasniqi, Heidi Lushtaku

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat