Anastasia Karanikolaou pa sytjena, tregon format me fustanin e ngushtë

Bota e Yjeve

Anastasia Karanikolaou pa sytjena, tregon format me fustanin e ngushtë

Nga: Bota sot Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 20:48
Anastasia Karanikolaou

Ajo është e njohur për të treguar kthesat e saj të lakmueshme.

Dhe Anastasia Karanikolaou tregoi igurën e saj me një fustan të ngushtë, derisa mori pjesë në një ndejë të shtunën.

Influencuesja, e cila njihet si Stassie, zgjodhi të vinte pa sytjena në ngjyrën rozë vezulluese.

Ajo kishte veshur një palë taka ngjyrë fustani./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat