Arbana Osmani shfaqet në Maldive me shapka mbi 800 dollarë

Bota e Yjeve

Arbana Osmani shfaqet në Maldive me shapka mbi 800 dollarë

Më: 1 mars 2022 Në ora: 22:37
Arbana Osmani

Ky vit nisi mbarë për moderatoren e njohur, Arbana Osmani. Ajo mbylli me sukses edicionin e parë të “Big Brother VIP”.

Sakaq, njoftoi se është shtatzënë dhe pret të bëhet nënë për herë të tretë.

Ndërkohë, tani Arbana ka vendosur të relaksohet. Ajo së bashku me dy djemtë dhe partnerin kanë shkuar në ishujt Maldive, ku nuk ka nguruar të ndajë foto në rrjetet sociale.

Në njërën prej tyre, kanë tërhequr vëmendjen, një palë shapka që Arbana mban të veshur, të cilat janë pjesë e koleksionit të ri të Pradas dhe kushtojnë 842 dollarë.

Mesa duket Osmani ka zgjedhur të shpenzojë edhe gjatë pushimeve.

Image
Arbana Osmani ne Instagram
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat