Frymëzuar nga Elvana Gjata: E zeza lëkurë s’del kurrë nga moda

Bota e Yjeve

Frymëzuar nga Elvana Gjata: E zeza lëkurë s’del kurrë nga moda

Më: 11 mars 2022 Në ora: 15:31
Elvana Gjata

Elvana ka një ngjyrë të preferuar dhe këtë e kemi kuptuar nga zgjedhja në koncerte të ndryshme të saj.

Edhe në mbrëmjen e fundit mes fansash në Zyrich Elvana ka zgjedhur një veshje në ngjyrë të zezë dhe materialin lëkurë.

Kjo nuk është hera e parë që Gjata zgjedh këtë material dhe ngjyrë nëpër koncerte.

Ajo po na bind se e zeza nuk del asnjëherë nga moda.

Për ata që e kanë të vështirë të guxojnë me veshjet lëkurë dhe në ngjyrë të zezë, mjafton t’i hidhni një sy kombinimeve të Elvanës dhe me siguri do të frymëzoheni.

Image
Elvana Gjata
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat