Kënga e Trixës nuk qenka dedikim për Donaldin, tekstshkruesi i saj zbulon të vërtetën

Bota e Yjeve

Kënga e Trixës nuk qenka dedikim për Donaldin, tekstshkruesi i saj zbulon të vërtetën

Më: 13 prill 2022 Në ora: 22:42
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj dje ka publikuar këngën e re.

“Ma shumë se ti”, mbanë titullin kënga e re në bashkëpunim me Dj Geek, e cila arriti të radhitet e 21-ta në botë.

Ani pse teksti i këngës mendohej se ishte i shkruar nga Trixa dhe dedikim për Donaldin, tekstshkruesi i saj reperi Vig Poppa ka treguar se kjo këngë ka qenë ide e tij.

Ajo ka ndarë postimin e Vig Poppas, i cili ka shkruar tekstin dhe shprehet: “Këtë këngë kam dashur ta bëj vetë, por më vjen mirë që u realizua prej Beatrix”.

Ramosaj ka falenderuar tekstshkruesin dhe ka hedhur poshtë thashethemet.

Image
Vig Poppa/ Instagram
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat