Bebe Rexha rikthen pozat me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Bota e Yjeve

Bebe Rexha rikthen pozat me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Më: 3 maj 2022 Në ora: 22:48
Bebe Rexha

Me gjoksin në plan të parë dhe me bikini të zeza, Bebe Rexha ka ngacmuar imagjinatën në pozat e reja.

Shqiptarja me famë botërore ndiqet nga afro 11 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saja.

Gjatë të martës, 32-vjeçarja ka sjellë disa poza, në të cilat fillimisht ka pozuar me fund të shkurt dhe duke ekspozuar pjesën e sipërme të bikinive, ndërsa më pas është shfaqur krejtësisht me bikini të zeza.

Image
Bebe Rexha

“Së bashku, bota mund të jetë e jona”, është përshkrimi i fotografive të publikuara në Instagram.

Image
Bebe Rexha

Ndërsa, këngëtarja u ka kërkuar ndjekësve që të klikojnë për një “dhuratë të vogël” në fotografinë e fundit, në të cilën shfaqet vetëm me bikini të zeza. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat