Rita Ora dhe Taika nuk përmbahen në publik, puthen dhe shpërfaqin dashurinë e tyre para njerëzve

Bota e Yjeve

Rita Ora dhe Taika nuk përmbahen në publik, puthen dhe shpërfaqin dashurinë e tyre para njerëzve

Më: 13 maj 2022 Në ora: 16:46
Rita Ora dhe Taika

Ata nuk i shmangen kurrë shfaqjes së dashurisë së tyre në publik.

Dhe Rita Ora bëri një tjetër shfaqje shumë komode me të dashurin e saj Taika Waititi teksa u bashkuan me disa miq për darkë në La Poubelle Bistro në Los Angeles të mërkurën.

Çifti dukeshin tejet të dashuruar, ndërsa përpiqeshin të mbanin duart larg njëri-tjetrit me Ritën, 31 vjeçe, e cila shikonte me dashuri në sytë e Taikas, 46 vjeç, shkruan DailyMail.

Këngëtarja shqiptare kishte veshur një fustan të zbukuruar me temina verbuese me një dekolte të thellë.

Ajo i la flokët e saj bionde me kaçurrela të buta që të binin lirshëm mbi shpinë, ndërsa kishte vendosur shumë pak makijazh në fytyrën e saj.

Rita më vonë veshi një pallto në stilin xhaketë, shumë sportive ngjyrë të zezë dhe shtoi një përzgjedhje bizhuterish ari për të kompletuar pamjen e saj.

Taika dukej plotësisht i pushtuar nga e dashura e tij mahnitëse, ndërsa ata u përkulën drejt njëri-tjetrit për një përqafim.

Më pas ai vendosi kokën në prehrin e saj, ndërsa Rita vendosi ëmbëlsisht dorën e saj në shpinë, ndërsa ajo bisedonte me miqtë e tyre.

Regjisori zgjodhi një pamje të rastësishme, pasi kishte veshur një këmishë kremi me një print grafik argëtues dhe kapele bejsbolli ngjyrë blu.

Rita u takua me regjisorin fitues të çmimit “Oscar” në Australi në shkurt të vitit të kaluar, ndërsa ajo po merrte pjesë si trajnerë në spektaklin e talenteve “The Voice Australia”.

Së fundmi ajo tha në një intervistë për The Independent se do t’i pëlqente të kishte një familje të mirë dhe të madhe, dhe gjithashtu shtjelloi romancën e saj me Taikan, duke thënë se “nuk priste të gjente dashuri” me të.

Diku tjetër në bisedën me mediumin britanik, ajo ka folur për romancën e saj me Taikan, duke thënë: “Nuk e prisja të gjeja dashurinë në Australi dhe as nuk e kërkoja”.

Ajo shtoi se është e prirur ta mbajë lidhjen e saj jashtë vëmendjes dhe ta ‘mbrojë atë’, përpara se të thotë se ka ndryshuar mënyrën se si shoqërohet tani në sytë e publikut.

“Unë mendoj se duke mbrojtur diçka që ju intereson vërtet, duhet të keni pak ndjenjën e privatësisë. Nuk do ta kisha ditur nëse nuk do të kaloja atë që kam kaluar në të kaluarën”, tha ajo.

Kur iu kërkua të shtjellonte, Rita tha se dikur ishte ‘aq besimtare dhe ndonjëherë e tepërt’.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat