Arta Nitaj publikon foto ‘përvëluese’ nga ishulli luksoz

Bota e Yjeve

Arta Nitaj publikon foto ‘përvëluese’ nga ishulli luksoz

Më: 13 maj 2022 Në ora: 19:56
Arta Nitaj

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është aktive në rrjete sociale.

Udhëtime të ndryshme, përditshmërinë e saj e shumë çka tjetër ndan Arta me miqtë dhe fansat në rrjete sociale.

Modelja së fundmi ka shkuar për në pushime në Zanzibar të Tanzanisë, që njihet si një nga ishujt më luksoz.

Ajo ka shpërndarë në ‘Instagram’-in e saj foto joshëse me bikini të gjelbra dhe një stil ndryshe të flokëve.

Image
Arta Nitaj
Image
Arta Nitaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat