Presidentja Osmani në rreshtin e parë të sfilatës nga Valdrin Sahiti

Bota e Yjeve

Presidentja Osmani në rreshtin e parë të sfilatës nga Valdrin Sahiti

Më: 16 maj 2022 Në ora: 22:15
Vjosa Osmani

Sonte po zhvillohet pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Pas tapetit të kuq, të ftuarit vijuan brenda arenës ku u zhvillua edhe sfilata e shumëpritur e Sahitit.

Presidenta Vjosa Osmani ishte prezente gjatë sfilatës dhe ishte ulur në rendin e parë. Afër saj ishte edhe bashkëshortja e stilistit, Edita dhe vogëlushja e çiftit, Bella. Gjithashtu, afër presidentes ishte e ulur edhe nëna e Valdrin Sahitit.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat