Partneri i Genta Ismajlit realizon tatuazh simbolin e shqiponjës në trup

Bota e Yjeve

Partneri i Genta Ismajlit realizon tatuazh simbolin e shqiponjës në trup

Më: 20 maj 2022 Në ora: 20:34
Genta Ismajli dhe Huseyin Usta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është duke e shijuar pafundësisht ndjenjën e mëmësisë.

Sivjet, ajo dhe partneri i saj, biznesmeni turk Huseyin Usta, u bënë prindër për herë të parë.

Çifti u bënë prindër të binjakëve: djalë dhe vajzë, të cilët i pagëzuan me emrat Ivy Blue dhe Icon.

Ndonëse i përkasin etnive të ndryshme, çifti Ismajli dhe Usta kanë gjetur më së miri gjuhën e përbashkët mes tyre.

Madje si shenjë respekti për atdheun e gruas së tij, Huseyin ka realizuar tatuazh në krahun e tij simbolin e shqiponjës.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes publikimit të një fotografie në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shihet duke mbajtur në krah vajzën e tij.

Image
Huseyin Usta

Huseyin Usta bën tatuazh simbolin e shqiponjës (Për mos-cenim të privatësisë nuk zbulojmë fytyrën e foshnjës)

Në shpatullën e djathtë vërehet qartë simboli i shqiponjës dy-krenare, të cilën biznesmeni turk duket se e ka realizuar kohëve të fundit.

Image
Genta Ismajli dhe Huseyin Usta

Çifti përndryshe bëjnë një jetë mes tri shteteve: Zvicrës, Kosovës dhe Turqisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat