Kim Kardashian nxit imagjinatën, ekspozon linjat e saj tërheqëse trupore

Bota e Yjeve

Kim Kardashian nxit imagjinatën, ekspozon linjat e saj tërheqëse trupore

Më: 24 maj 2022 Në ora: 16:47
Kim Kardashian

Kim Kardashian hyri në Instagram të hënën (23 maj) për të shfaqur një pamje të ‘nxehtë’ e veshur me ngjyrë rozë.

41-vjeçarja dukej e pabesueshme me një trupor nga “Skims” me geta të ngjashme “Fendi”, nga koleksioni i saj i nëntorit që sollën së bashku ‘Fendi x Skims’.

Në një foto të dytë nga sesioni fotografik, ajo tregoi asetet e saj të famshme nga pjesa e pasme, teksa ishte ulur me njërën këmbë mbi një karrige moderne prej druri.

Image
Kim Kardashian

Biznesmenja e finalizoi veshjen e saj me një palë taka rozë me majë të hapura me gëzof dhe një takë të ndërlikuar floriri në pjesën e pasme.

Ylli televiziv la flokët e saj të gjata dhe të zeza të modeluara në një gërshetë ë hijshme që i binte butësisht në shpinë, shkruan DailyMail.

“Ende e fiksuar pas bashkëpunimit Skims  dhe Fendi”, shkroi nëna e katër fëmijëve në mbishkrimin e imazheve.

Image
Kim Kardashian

Kim u mahnit deri në perfeksion, me qerpikë të zinj dramatikë, një nuancë të bukur rozë dhe buzëkuq nudo në fytyrën e saj.

Kjo ishte hera e dytë brenda një jave që ajo befasoi 313 milionë ndjekësit e saj me një fotografi epike prapa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat