Ben Affleck nuk i reziston dot Jennier Lopezit, fotografohet duke ia prekur të pasmet

Bota e Yjeve

Ben Affleck nuk i reziston dot Jennier Lopezit, fotografohet duke ia prekur të pasmet

Më: 26 maj 2022 Në ora: 07:36
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Ata kanë qenë të pandarë që nga rindezja e romancës së tyre vitin e kaluar.

Dhe Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shijuan një tjetër natë romantike takimi të martën, duke u nisur për darkë në restorantin “Nerano” në Beverly Hills.

JLo, 52 vjeçe, dukej e pabesueshme e veshur me një fustan elegant në stilin xhup, ndërsa i fejuari i saj 49 vjeç e çonte me gëzim në veturën e tij, shkruan DailyMail.

Jennifer e kombinoi fustanin e saj me një çantë prej kamoshi dhe rrip të ngjashëm, duke përfunduar pamjen e saj me taka të larta.

Beni ishte veshur me një xhaketë sportive ngjyrë gri të zgjuar dhe këmishë blu, teksa u fotografua nga paparacët duke vendosur njërën dorën në të pasmet e të dashurës së tij, ndërsa ajo hipte në veturë.

Image
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Çifti i njohur kolektivisht si ‘Bennifer’ kanë qenë fillimisht të lidhur midis viteve 2002-2004 përpara se të rindeznin romancën e tyre përmes në shkurt të vitit 2021. Ata u fejuan zyrtarisht në fillim të prillit – 18 vjet pas fejesës së tyre të parë të dështuar.

Lopez ndau me fansat lajmin e lumtur të fejesës në buletinin e saj, duke zbuluar se ajo kishte qenë në vaskë kur Beni bëri propozimin e tij.

Dyshja e famshme kanë qenë duke kërkuar për blerjen e një shtëpie të përbashkët prej kohësh, pasi janë fotografuar nga paparacët muajve të fundit duke parë prona të shumta të shtrenjta së bashku.

Image
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Ben gjithashtu shfaqet në dokumentarin e ardhshëm të Jenniferit në Netflix, të titulluar “Halftime”, i cili lejoi kamerat të shikojnë prapa skenave të performancës së saj në ‘Superbowl 2020’.

Në një klip të publikuar së fundmi, Lopez mund të shihet duke qarë pasi mësoi se roli i saj si striptiste e shndërruar në artiste mashtruese ‘Ramona’, në filmin hit “Hustlers”, film ky i cili fatkeqësisht nuk i dha asaj një nominim për “Oscar”, duke shtuar se ndjehej sikur duhej të rimendonte karrierën e saj në Hollywood.

Dokumentari do të debutojë më 14 qershor në Netflix. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat