Tayna vë në fokus linjat tërheqëse të trupit

Bota e Yjeve

Tayna vë në fokus linjat tërheqëse të trupit

Më: 28 maj 2022 Në ora: 11:16
Tayna dhe Marin

Reperja e njohur, Tayna së fundmi ka sjellur bashkëpunimin e ri më reperin, Marin.

Dyshja lansuan këngën “Alpha & Omega” që po pritet mirë nga ana e fansave të tyre dhe deri më tani ka shkuar në mbi 700 mijë klikime në kanalin e YouTube.

Por, krahas këngës paraqitja e reperes nga Prizreni mori gjithashtu vëmendje dhe u komentua pasi ajo dukej joshëse dhe e veshur me shumë stil.

Image
Tayna

Disa fotografi të shkëputura nga xhirimet e klipit, Doruntina Shala (emri i plotë) solli edhe së fundi në llogarinë e saj të Instagramit.

Reperi pozoi e veshur me një plotë të shkurtër me ngjyrë të kaltër dhe të bardhë që e kombinoi me xhinse me model të ngjashëm dhe atlete.

Image
Tayna

Pamja atraktive e krijuese së hitit “Columbiana” u kompletua edhe me flokët e saj të gjata kaçurrele, grim të theksuar dhe aksesor.

Tayna dukej e mahnitshme teksa fokusin kryesor e kishin linjat e saj tërheqëse të trupit, ndërsa nuk munguan as komente dhe pëlqimet e shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, reperja mbetet e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore teksa është drejt finalizimit të albumit të parë në karrierë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat