Arta Nitaj me veshje sportive vë në pah linjat trupore

Bota e Yjeve

Arta Nitaj me veshje sportive vë në pah linjat trupore

Më: 13 qershor 2022 Në ora: 23:26
Arta Nitaj

Arta Nitaj është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku është aktive me postimin e imazheve që tregojnë figurën e mahnitshme trupore.

Ajo përcillet nga më shumë se 323 mijë ndjekës në Instagram dhe fansat mezi presin postimet e reja të saj.

Gjatë të hënës, bukuroshja i ka shpërndarë disa fotografi duke bërë rolin e modeles dhe duket për mrekulli.

Image
Arta Nitaj

Me veshje që ia theksojnë linjat e admiruara trupore, Arta ka marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

Image
Arta Nitaj

Në javët e kaluara, modelja ka qenë rregullisht në faqet rozë falë pozave me bikini nga pushimet, si dhe pjesëmarrjen në videoklipin e Dafina Zeqirit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat