Këngëtarja me famë botërore performon me veshje në formë të organit gjenital të mashkullit

Bota e Yjeve

Këngëtarja me famë botërore performon me veshje në formë të organit gjenital të mashkullit

Më: 14 qershor 2022 Në ora: 15:58
Christina Aguilera

Artistja e famshme, Christina Aguilera nuk zhgënjeu me shfaqjet e saj të radhës teksa doli në skenë në “LA Pride’ për të festuar muajin e paradës së krenarisë të komunitetit LGBT.

Këngëtarja e “I Turn to You” veshi një sërë kostume që binin në sy ndërsa këndonte hitet e saj më të mëdha, por ajo që vodhi shfaqjen ishte një rrip në formë të organit gjenital mashkullor.

41- vjeçarja vendosi rripin në formë penis-testikuj me ngjyrë jeshile – që përputhej me pamje e saj “Hulk” dhe u ngjitën në skenë për një duet me ikonën e LGBTQIA, Kim Petras, shkruan PageSix.

Image
Christina Aguilera

Gjatë gjithë performancës, gjatë së cilës ajo këndoi “Dirty”, “Lady Marmalade”, “Beautiful” dhe më shumë, Aguilera u shndërrua në veshje të shumta.

Në një moment, ajo u zbukurua me një veshje ylberi me temë krenarinë, dhe në një tjetër, ajo rikrijoi këngët nga videoklipi i saj ikonë “Dirty” i vitit 2002 ku ajo zgjodhi një pamje në të kuqe të zjarrtë që përfshinte një trup, syze dielli dhe mikrofon të ngjashëm.

Image
Christina Aguilera

Këngëtarja e “Genie in a Bottle” i tërhoqi flokët bionde në një bisht që e la prapa krahëve dhe dukej mahnitëse teksa performonte hitet e saj për të pranishmit në Parkun Historik Shtetëror të Los Angeles.

Një tjetër ndryshim i shpejtë i veshjes së ylli të muzikës ishte me nuance ylberi duke u bërë homazhe ngjyrave të krenarisë.

Image
Christina Aguilera
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat