Modelja e njohur feston ditëlindjen/ Shfaqet me të dashurin për herë të parë publikisht

Bota e Yjeve

Modelja e njohur feston ditëlindjen/ Shfaqet me të dashurin për herë të parë publikisht

Më: 15 qershor 2022 Në ora: 14:41
Arta Elezaj

Arta Elezaj është një personazh i njohur i showbizit shqiptar.

Modelja gëzon një popullaritet të madh në rrjetet sociale, ku bie në sy për jetën e saj luksoze. Së fundmi ajo ka festuar ditëlindjen, në praninë e njerëzve të saj më të dashur.

Madje në këtë ditë të veçantë Arta është shoqëruar edhe nga i dashuri i saj. Ka qenë vetë modelja që ka postuar në rrjetin e saj social Instagram një foto me djalin që i ka marrë zemrën, por nuk ka preferuar të zbulojë identitetin e tij.Në foton e postuar duken vetëm këmbët e dyshes dhe një zemër që e ka shoqëruar storin.

Image
Arta Elezaj/Instastory

Elezaj më tej ka treguar edhe dhuratën që i dashuri i saj i ka bërë në ditën e saj të lindjes. Një buqetë e madhe me lule në formë zemre, mbi to shkruar emri i saj dhe një dedikim special.

Image
Arta Elezaj/Instastory

Urime bebi u bëfsh 100, të dua shumë, “- shkruhet në letren dedikuar Artës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat