Kim Kardashian sjell imazhe joshëse nga pushimet me Pete Davidson

Bota e Yjeve

Kim Kardashian sjell imazhe joshëse nga pushimet me Pete Davidson

Më: 17 qershor 2022 Në ora: 18:04
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Kim Kardashian i hodhi një vështrim tjetër pushimeve tropikale të saj dhe Pete Davidson – dhe aftësive të tij për realizimin e fotografive për Instagram.

Ish-ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, 41 vjeç, ndau fotot të shkrepura nga komediania, 28 vjeç të premten përpara se të kritikonte aftësitë e tij fotografike në InstaStory.

“Nuk mund ta di nëse ai po tall me mua”, ka shkruar ylli i “Kardashians” një video të Davidson duke qeshur me të, ndërsa ajo spërkati ujë.

Image
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Edhe pse ish-ylli i “Saturday Night Live” e la Kardashian “të luftojë” për të pozuar ajo e quajti atë fotografin “më të mirë”.

“Ne realizuam fotot më të lezetshme dhe thjesht u argëtuam shumë duke u përpjekur”, tha ylli televiziv.

Image
Kim Kardashian

Kardashian u dha ndjekësve të saj në Instagram një vështrim të parë të pushimeve të tyre të hënën (13 qershor), me mbishkrimin: ‘plazh për 2’.

Çifti, i cili zyrtarizoi lidhjen e tyre në Instagram në mars, dhuruan puthje dhe u mbajt për dore në ujë në postimin në rrjetet sociale.

Image
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Ndërsa Davidson nuk është paraqitur ende në shfaqjen e re të familjes së Kardashian në Hulu, komiku mund të dëgjohet duke bërë shaka për jetën e tyre seksuale në finalen e serialit.

Krijuesi i “KKW Beauty” ka qenë e martuar më parë me Kanye West, dhe ish-çifti ka katër fëmijë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat