“Kjo verë nuk do të na gjejë beqar”/ Mozzik konfirmon lidhjen e re me postimin e fundit?

Bota e Yjeve

“Kjo verë nuk do të na gjejë beqar”/ Mozzik konfirmon lidhjen e re me postimin e fundit?

Më: 19 qershor 2022 Në ora: 13:07
Mozzik

Gramoz Aliu ose ndryshe i njohur meemrim e artit Mozzik është një ndër reperat më të pëlqyer në vendin tonë, e teksa mometalisht po shijon dhe suksesin e këngës më të fundit, artisti i ka çuditur të gjithë me veprimin e tij të fundit.

E teksa është përfolur shumë për romancën e tij të komplikuar që pati me ish-partneren Loredana Zefin me të cilën ndan dhe një vajzë, disa ditë më parë Mozzik postoi foto ku ndodhej brenda një makine ‘cabriolet’ dhe ajo ca tërhoqi vëmendjen ishte shkrimi që kishte venosur krahas imazheve: “Kjo verë nuk do të na gjejë beqar”.

Mesa duket reperi e ka pasur shumë seriozisht kur tha se kjo verë nuk do ta gjejë beqar pasi së fundmi si ka postuar në InstaStoryn e tij një foto ku ka pozuar para një pasqyre i ulur duke i kapur këmbën një vajze të cilës nuk ia ka bërë të ditur identitetin . Sipas lokacionit në vendosur mbi foto, çfti ndodhet në itali.

Image
Postimi i Mozzik

Mozzik tashmë duket se i ka ‘dhënë duart’ marrëdhënies me Loredanën duke e hedhur pas krahëve dhe i ka lënë dyert e hapura për njohje të reja. Kjo është hera e parë që këngëtari bën deklarata apo poston foto të tilla në Instagram kështu që mesa duket parnterja e re ka ditur si t’ja rrëmbejë zemrën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat