Era Istrefi provokon me pozat me bikini, ekspozon linjat trupore

Bota e Yjeve

Era Istrefi provokon me pozat me bikini, ekspozon linjat trupore

Më: 20 qershor 2022 Në ora: 20:08

Era Istrefi ka bërë një pushim nga turneu i saj muzikor për të marrë pakëz rreze pranë pishinës.

Dhe derisa e ka bërë këtë, këngëtarja ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në rrjetet sociale.

Ajo ndiqet nga më shumë se 1.5 milion ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Image
Era Istrefi

Kësaj radhe, Era ka pozuar me bikini të zeza pranë pishinës duke i vënë në pah hiret e saja.

Image
Era Istrefi

Duke pasur një figurë të admirueshme trupore, këngëtarja është shfaqur në poza të ndryshme duke shfaqur linjat e saj.

Image
Era Istrefi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat