Arta Nitaj me fustanin e ngushtë vë në pah linjat tërheqëse të trupit

Bota e Yjeve

Arta Nitaj me fustanin e ngushtë vë në pah linjat tërheqëse të trupit

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 15:48
Arta Nitaj

Modelja shqiptare, Arta Nitaj merr çdo herë vëmendje me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, teksa vuri në pah fizikun e përsosur.

Bukuroshja nga Peja është mjaft e përkushtuar ndaj përmbajtjes së linjave me ushtrime intensive në palestër, nga ku shpesh herë i mban të informuar admiruesit e saj.

Image
Arta Nitaj

Por, ditëve të fundit, Arta ka nisur pushimet në Itali, ndërsa ka sjellur imazhe të ndryshme nga atje.

Në fotot e reja, zeshkania theksoj format në një fustan të gjatë dhe të ngushtë ngjyrë portokalli me vija të bardha anësore.

Image
Arta Nitaj

Dukjen ajo e përshtati me sandale ‘Louis Vuitton’, ndërsa flokët e gjata i la prapa supeve me dy gërsheta përpara.

“Lumturia është aq e bukur”, shkruan Arta në mbishkrimin e fotografive.

Arta përndryshe së fundmi u paraqit edhe në videoklipin e ri të Dafina Zeqirit dhe Kidës “Luje belin”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat