E veshur me fustan të shkurtër, Arta Nitaj thekson linjat e admiruara trupore

Bota e Yjeve

E veshur me fustan të shkurtër, Arta Nitaj thekson linjat e admiruara trupore

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 19:28
Arta Nitaj

Duke pasur një figurë të admiruar trupore, Arta Nitaj nuk heziton ta vë në plan të parë në postimet e saja në rrjetet sociale.

Bukuroshja ndiqet nga më shumë se 324 mijë fansa në Instagram, të cilët i presin me entuziazëm publikimet e saja.

Image

 

Gjatë ditës së mërkurë, modelja ka shpërndarë disa fotografi të reja në profilin e saj në këtë rrjet social duke mos e lënë askënd indiferent.

Arta ka pozuar me një fustan të shkurtër duke vënë në plan të parë kthesat e njohura të fizikut të saj.

Image

 

Ajo ka mahnitur me dukjen duke marrë mijëra pëlqime vetëm disa minuta pas publikimit të fotografive.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat