Demi Rose i vë flakën rrjetit, tifozja e Realit shfaqet nudo: Gjeta parajsën

Bota e Yjeve

Demi Rose i vë flakën rrjetit, tifozja e Realit shfaqet nudo: Gjeta parajsën

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 17:09
Demi Rose

Demi Rose vazhdon të trondisë rrjetin me foton e saj provokuese.

Modelja britanike mbetet në qendër të vëmendjes, teksa si gjithnjë ekspozon linjat e saj trupore. Demi së fundmi po shijon pushimet e saj në ishullin shkëmbor “Es Vedra” në Spanjë. Edhe këtë herë nuk kishin si të mungonin pozat provokuese nga modelja nga Birmingemi.

Por ndryshe nga herët e tjera me bikini, këtë herë tifozja e Realit është shfaqur topless. Teksa ndodhet në një jaht përballë shkëmbinjve, Rose pozon e shtrirë pa asgjë në pjesën e sipërme.

“Gjeta parajsën,”-shkruan modelja krahas fotove.

Image
Demi Rose
Image
Demi Rose
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat