Lei Kraja gjen mënyrën për t’u freskuar në këto ditë të nxehta

Bota e Yjeve

Lei Kraja gjen mënyrën për t’u freskuar në këto ditë të nxehta

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 07:01
Lei Kraja

Gazetarja Lei Kraja ka gjetur një mënyrë të veçantë për t’u freskuar në këto ditë të nxehta.

Një minifreskuese që ajo e mban në dorë duke e drejtuar nga vetja, kjo është video që ka postuar Lei në “Instagram”.

Por jo vetëm, pasi ajo shihet që po kalon kohë në një nga pishinat e kryeqytetit, duke pozuar me një koktej Margarita në dorë.

Image
Lei Kraja

Kraja njihet për linjat e saj trupore.

Image
Lei Kraja
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat