Modelja shqiptare rrit temperaturat, shihni pozat seksi

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare rrit temperaturat, shihni pozat seksi

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 08:54
Trejsi Sejdini

Modelja e njohur shqiptare, Trejsi Sejdini, së fundi ka sjellur setin e ri fotosh.

Ajo u shfaq nga shkretëtirat e Nevedës në Las Vegas.

Modelja ka mahnitur me format e saj trupore drejt perfektes.

E veshur provokative, ajo ka theksuar trupin e saj të tonifikuar, teksa ka dëshmuar se ështè njëra ndë modelet më seksi e cila kërkohet shumë për të modeluar në veshje të ndryshme.

Ndryshe, Trejsin mund ta shohim edhe në klipe të ndryshme.

Image
Trejsi Sejdini
Image
Trejsi Sejdini
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat