Shtatzënë për herë të parë, Eni Koçi poston fotot e rralla me bikini

Bota e Yjeve

Shtatzënë për herë të parë, Eni Koçi poston fotot e rralla me bikini

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 06:54
Eni Koçi

Që pasi u zbulua se ishte në pritje të ëmbël, Eni Koçi është treguar e rezervuar me postimet gjatë kësaj periudhe.

Megjithëatë ka pas raste si sot ku ajo nuk ka nguruar të tregojë barkun e rrumbullakosur. Këngëtarja është në muajin e gjashtë të shtatëzanisë dhe do të bëhet nënë për herë të parë. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ndodhen në Turqi për pushime, teksa ajo ka ndarë disa foto me bikini.

Ndonëse në muajin e gjashtë këngëtarja duket tepër në formë.

Image
Eni Koçi

Eni dhe Genci janë në pritje të një vajze dhe lajmin e ndanë me ndjekësit përmes këngës së tyre të fundit me titull “Ama”. Në fund të videoklipit ata kishin vendosur edhe një video nga ‘gender reveal’ siç njihet në rrjetet sociale, ose festa e zbulimit të gjinisë.

Image
Eni Koçi

Çifti shfaqej në një ambient i rrethuar nga tullumbaca e zbukurime të shumta. Në momentin që ata e çajnë njërin prej tyre, dalin petale rozë, çka do të thotë se do bekohen me një vajzë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat