Kim Kardashian merr vëmendje me një tjetër paraqitje në Paris

Bota e Yjeve

Kim Kardashian merr vëmendje me një tjetër paraqitje në Paris

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 20:50
Kim Kardashian

Së fundmi ajo ka treguar se ka humbur mbi 9 kilogramë në muajt e fundit.

Dhe Kim Kardashian e shfaqi figurën e saj në një tjetër veshje të ngushtë të martën (5 korrik), teksa doli në Paris me vajzën North, nëntë vjeçe, për të marrë pjesë në shfaqjen e “Dior Homme” pranverë-verë 2023.

Ylli 41 vjeç, u sigurua që të gjithë sytë do të ishin tek ajo pasi kishte të veshur pantallonat e ngushtë – një artikull që po bëhet shpejt një nga elementët kryesorë të veshjes së saj.

Image
Kim Kardashian

Beli i hollë i Kimit theksohej nga një bluzë e shkurtë me nuanca të ngjashme që plotësonte dollakët e saj jeshile neoni.

Bomba bionde i shtoi pamjes së saj magjepsëse një çantë dore argjendi vezulluese dhe të zbukuruara, ndërsa flokët e saj bionde të gjata i la të lirshme mbi supe.

Image
Kim Kardashian

Duke dëshmuar se ajo ndjek hapat e prindërve të saj të famshëm, North dukej po aq me stil teksa bashkohej me nënën e saj në shëtitje.

Vajza të cilën Kim e ndan me bashkëshortin e larguar Kanye West kombinoi një xhaketë vintage nga ish-marka e veshjeve të babait të saj. North mbante një çantë mini ‘Balenciaga’.

Image
Kim Kardashian

Pamja e saj u kompletua me një palë syze dielli me buzë kobalti dhe flokët e stiluar me gërsheta të trasha.

Rikujtojmë që Kim humbi 7 kilogramë në dy javë në mënyrë që të mund të merrte pjesë në Met Gala me fustanin që Marilyn Monroe kishte veshur në festën e ditëlindjes së John F. Kennedy në 1962.

Ndërsa shfaqej në emisionin Today, Kim zbuloi se kishte hequr edhe 2 kilogramë të tjerë që nga Met Gala, duke rezultuar në një humbje totale të peshës prej 9 kilogramësh.

Ajo gjithashtu mohoi akuzat se kishte dëmtuar fustanin e Marilyn.

Akuzat bazoheshin kryesisht në fotot e fustanit të dëmtuar që ishin shfaqur në internet – por Ripley’s citoi një raport të vitit 2017 që tashmë vuri në dukje “një numër i qepjeve janë tërhequr dhe veshur”.

Kim ka katër fëmijët e saj – North, Saint, gjashtë, Chicago, katër dhe Psalm, tre – me ish-burrin e saj të tretë Kanye, nga i cili u nda në shkurt të vitit të kaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat