Luana Vjollca provokon sërish duke u ekspozuar në fotografitë e reja

Bota e Yjeve

Luana Vjollca provokon sërish duke u ekspozuar në fotografitë e reja

Më: 24 korrik 2022 Në ora: 23:40
Luana Vjollca

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, tani më është fokusuar më shumë në muzikë.

Pas bashkëpunimit me reperin Mc Kresha, gjatë ditës së djeshme publikoi duetin e radhës me RayVanny.

Dyshja sollën këngën të kompletuar edhe me videoklip ku Vjollca është shfaqur mjaftë sensuale.

Image
Luana Vjollca

Dhe sot, ajo ka postuar për fansat imazhe të shkëputura ku është shfaqur joshëse dhe mjaftë provokuese në poza.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat