Dafina Zeqiri reagon pas kritikave për varësen në formë kryqi: Çfarëdo që vë në qafë, e bëj për qejf

Bota e Yjeve

Dafina Zeqiri reagon pas kritikave për varësen në formë kryqi: Çfarëdo që vë në qafë, e bëj për qejf

Më: 25 korrik 2022 Në ora: 11:52
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vazhdon të jetë një personazh mjaft i ndjekur dhe i komentuar në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka marrë vëmendje me disa fotografi, pasi kishte vënë një varëse engjëlli në formë kryqi.

Kjo bëri që të ketë një sërë shkrimesh në mediat online duke thënë se ka ndryshuar fenë.

Image
Dafina Zeqiri/Instastory

E kjo duket ta ketë acaruar në masë të madhe artisten, e cila ka bërë një reagim me një postim në InstaStory.

“Feja e Shqiptarit është Shqipëtaria. Çfarëdo që vë në qafë, veshi, e bëj për qejf”, u shpreh ajo.

Image
Dafina Zeqiri

Sidoqoftë, 32-vjeçarja po vazhdon punën me projekte të reja muzikore dhe brenda disa ditësh sjell këngën “Dhimbje dhimbje”.

E njëjta po ashtu është ndër më të kërkuarat në mbrëmje e ahengje muzikore. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat