Transformimi i pabesueshëm/ Dikur ishte aktori më seksi në planet, sot peshon 270 kg për rolin e ri

Bota e Yjeve

Transformimi i pabesueshëm/ Dikur ishte aktori më seksi në planet, sot peshon 270 kg për rolin e ri

Më: 30 korrik 2022 Në ora: 09:15
Brendan Fraser

Brendan Fraser po bën një rikthim të rëndësishëm në ekran, me filmin e tij të radhës "The Whale", me regji të Darren Aronofsky.

Aktori i "The Mummy" ka kaluar nëpër transformime intensive fizike, gjë për të cilat njihen aktorët e Hollywood-it, në mënyrë që të dëshmojnë performancat e tyre në nivele të reja të jashtëzakonshme.

Aktori simpatik ka peshuar deri në 270 kg për rolin e tij të ri. Pamja e parë e Fraser në “The Whale” është bërë virale në rrjetet sociale. Në këtë film, Fraser luan rolin e një babai mësues që përpiqet të kontaktojë me vajzën e tij adoleshente, Sadie Sink.

Image
Brendan Fraser

Më parë, Fraser kishte folur për këtë rol, tregoi garderobën e madhe dhe të mundimshme, si dhe dhe tha se besonte që personazhi i tij do të krijonte një përshtypje pozitive.

Brendan Fraser është një aktor amerikan që ka interpretuar në shumë filma të Hollywood-it. Kompania e prodhimit A24 publikoi një fotografi të aktorit Fraser në rol si pjesë e një njoftimi se filmi do të shfaqet premierë në Festivalin e 79-të të Filmit në Venedik.

Sikurse mund ta shihni edhe në foto, amerikani ka qenë dikur një nga aktorët më seksi në botë, ndërsa sot peshon 270 kilogramë. Një transformim i pabesueshëm edhe për shkencën.

Image
Brendan Fraser
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat