Më seksi se kurrë, bashkëshortja e portierit gjerman shfaq linjat perfekte në brigjet e Italisë

Bota e Yjeve

Më seksi se kurrë, bashkëshortja e portierit gjerman shfaq linjat perfekte në brigjet e Italisë

Më: 31 korrik 2022 Në ora: 18:59
Izabel Gulart

Izabel Gulart ngre gjithmonë temperaturat me postimet e saj të nxehta në rrjet.

Bashkëshortja e portierit gjerman Kevin Trap është shfaqur edhe një herë tjetër spektakolare gjatë pushimeve në brigjet e Italisë.

Ajo ka ekspozuar fizikun e saj fantastik në bikini.

Linja perfekte të modeles braziliane që ka bërë të gjithë të kthejnë kokat.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat