E papërmbajtshme në “Instagram”, modelja seksi e Moto GP-së rrit temperaturat me format bombastike

Bota e Yjeve

E papërmbajtshme në “Instagram”, modelja seksi e Moto GP-së rrit temperaturat me format bombastike

Më: 1 gusht 2022 Në ora: 14:06
Eva Padlok

Eva Padlok ka menduar t’i rrisë edhe më shumë temperaturat në këtë verë të nxehtë, teksa vijon të postojë në rrjetet sociale foto tepër provokuese.

Ish-ombrellina e Moto GP-së, si gjithnjë shfaqet në formë fantastike, teksa ekspozon hiret e saj.

Përveç motorëve, bukuroshja katalanase ka lidhje edhe me botën e futbollit.

Image
Eva Padlok

Teksa bën tifo për skuadrën më të titulluar të Italisë, Juventusin.

Image
Eva Padlok
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat