Roberti dhe Laureta shkojnë sërish në pushime, ky është vendi që kanë zgjedhur

Bota e Yjeve

Roberti dhe Laureta shkojnë sërish në pushime, ky është vendi që kanë zgjedhur

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 10:16
Roberti dhe Laureta

Robert Berisha tash e sa muaj ka bërë publike lidhjen e tij me modelen e njohur Laureta Maqedonci.

Dyshja shpesh herë ndajnë imazhe në rrjetet sociale pranë njëri-tjetrit.

Së fundi me anë të disa “InstaStory”, çifti njoftoi se kanë shkuar në pushime, ku si destinacion ata kanë zgjedhur Meksikën.

Image
Roberti dhe Laureta

Në këtë video ata shiheshin të lumtur pranë njëri tjetrit.

Theksojmë se kjo është lidhja e parë publike e Robertit pas ndarjes me artisten, Nora Istrefin, të cilët edhe janë prindër të një vajze.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat