“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes ngre temperaturat, poza të nxehta nga pushimet

Bota e Yjeve

“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes ngre temperaturat, poza të nxehta nga pushimet

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 13:44
Ada Deda

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rrjetet sociale.

Një vështrim i shpejtë në Instagramin e Adës, dhe gjëja më e zakonshme janë fotot me bikini.

Vajza e ish-deputetes nuk nguron ta shfaqë jetën luksoze në rrjetet sociale duke udhëtuar dhe shijuar pushimet nga jnugu i vendit në plazhet më të mira jashtë Shqipërisë.

Së fundmi, Ada Deda ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto provokuese duke theksuar të pasmet e rrumbullakosura. “Me fat që jam unë,”-shkruan bukuroshja krahas imazheve.

Image
Ada Deda

Më herët si vajzë e një ish-deputeteje demokrate, Ada Deda deklaroi se është ngacmuar edhe nga djemtë e partisë socialiste, por theksoi se e ëma e saj nuk pranon një mashkull që nuk është me bindje politike demokrate.

“Normal që më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve dhe PD, por mami thotë që duhet të futet duke bërë simbolin e PD, kështu që djemtë e socialistëve vizën,”– tregoi asokohe modelja.

Image
Ada Deda
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat