Diferencë e madhe nga “rivalet”, Uanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

Bota e Yjeve

Diferencë e madhe nga “rivalet”, Uanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 21:40
Uanda Nara

Uanda Nara është zgjedhur nga italianët si femra më e dëshiruar për një flirt veror apo për një natë.

Bashkëshortja e Mauro Ikardit është votuar masivisht në sondazh, duke zënë vendin e parë me 90% të votave si femra më e dëshiruar në shtrat.

Me diferencë shumë të madhe nga modelja argjentinase, podiumi më tej plotësohet nga Alena Seredova, ish-partnerja e portierit Xhanluixhi Bufon dhe Kristen Stjuard, yll i Hollivudit.

Më pas vijnë me radhë, motra e vogël e Belen Rodrigezit, Sesilia, për të vijuar me Ilari Blazin, Irina Shaik, Ema Marrone, surpriza Simona Ventura, Teilor Mega dhe Federika Nargi.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat