Më e nxehtë se kurrë, moderatorja sportive shkëlqen në bregdet

Bota e Yjeve

Më e nxehtë se kurrë, moderatorja sportive shkëlqen në bregdet

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 17:24
Hygerta Sako

Jo vetëm në ekran, por edhe jashtë tij, Hygerta Sako nuk e humbet shkëlqimin.

Moderatorja sportive, e cila po shijon pushimet verore, shfaqet më seksi se kurrë në bregdet.

Këtë e tregojnë më së miri fotot e fundit që vetë ish-mis Albania ka publikuar në rrjetet sociale.

Ajo mori pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat.

Image
Hygerta Sako
Image
Hygerta Sako
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat