Bella Hadid vesh veshje Jean Paul Gaultier në New York

Bota e Yjeve

Bella Hadid vesh veshje Jean Paul Gaultier në New York

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 13:22
Bella Hadid

Bella Hadid dukej bukur me një bluzë me mëngë të gjata me model Jean Paul Gaultier dhe pantallona të ngjashme teksa doli në lagjen Tribeca të Manhatanit të hënën.

25-vjeçare mori një çantë masive të zezë me tegela dhe veshi sandale me platformë për daljen e saj në Big Apple.

Modelja u grimua poshtë syzeve të saj të diellit Dior dhe i kapi flokët e zeza pak për t’i larguar nga fytyra.

Bashkëthemeluesja e Kin Euphorics së shpejti do të bëjë debutimin e saj në aktrim me një rol të përsëritur si ‘e dashura e çuditshme’ në sezonin e tretë të serialit të vlerësuar nga kritikët e Hulu, “Ramy”.

“Njerëzit ndoshta menduan se puna ime e parë në aktrim do të ishte diçka super sensuale dhe seksi”, tha Bella për GQ të martën, duke qeshur.

Dy herë i nominuari për Emmy, Ramy Youssef, shkruan, drejton, prodhon dhe luan si muslimani amerikan Ramy Hassan në dramën gjysmë-autobiografike.

“Është ndoshta një nga skenarët më të çuditshëm që kemi shkruar ndonjëherë, dhe kjo thotë shumë”, vuri në dukje fituesi 31-vjeçar i Golden Globe.

Image
Bella Hadid
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat