Këngëtarja shqiptare provokon me linjat bombastike në poza me bikini

Bota e Yjeve

Këngëtarja shqiptare provokon me linjat bombastike në poza me bikini

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 15:36
Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima së fundmi po i shijon pushimet në bregdet.

Këngëtarja nga atje po poston imazhe të ndryshme për fansat.

Me fotografitë e fundit ajo ka vënë në pah linjat trupore bombastike.

Image
Besa Kokëdhima

Me poza në bikini ajo shfaqte fizikun duke treguar se është në formë të mirë, ndërkohë ajo pranoi vlerësime për dukjen nga ndjekësit e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat