Kejvina Kthella duket tërheqëse në fustan elegant

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella duket tërheqëse në fustan elegant

Më: 17 shtator 2022 Në ora: 12:01
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është padyshim një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Bukuroshja bionde krahas angazhimeve një përkushtim të madh e ka edhe ndaj rrjeteve sociale.

Me një numër prej mbi 800 mijë ndjekësve në Instagram, Kejvina sjell herë pas here imazhe që komentohen e marrin çdo herë vëmendje.

Image

 

Edhe në disa foto të radhës, modelja u kujdes që të shfaqte elegancën dhe sensualitetin e saj teksa dukej në formë të mrekullueshme.

Image

 

Modelja nga Shqipëria ka pozuar në imazhet e fundit e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kaltër që ia vinte në pah format joshëse të trupit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat