Bëhet flokëkuqe, Marina Vjollca merr vëmendje me ndryshimin e ri

Bota e Yjeve

Bëhet flokëkuqe, Marina Vjollca merr vëmendje me ndryshimin e ri

Më: 17 shtator 2022 Në ora: 23:31
Marina Vjollca

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është një nga emrat më të përfolur në showbizin rozë.

Kjo për shkak të paraqitjeve që bën në rrjete sociale, me anë të të cilave merr vëmendje të madhe.

E tillë është shfaqur edhe në një postim të fundit, ku shihet me një ndryshim në dukje.

Ajo është shfaqur me një kostum ngjyrë kafe, ndërkohë që ka bërë flokët e kuqe.

Me flokë të kuqe e balluke, nëna e një vajze ka bërë që të marrë komplimente të shumta.

Marina përndryshe ka bërë rikthimin në ekran me sezonin e radhës të emisionit “Klanifornia”.

Ajo përgjatë kësaj kohe ka qenë më e fokusuar në jetë private, pasi u bë nënë për herë të parë.

Image
Marina Vjollca
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat