Një dashuri e re për Kejvina Kthellën? Modelja ‘kapet mat’ në Prishtinë

Bota e Yjeve

Një dashuri e re për Kejvina Kthellën? Modelja ‘kapet mat’ në Prishtinë

Më: 18 shtator 2022 Në ora: 17:30
Kejvina Kthella

Një ndër personazhet më të përfolura në rrjet, Kejvina Kthella duket se është në një lidhje të re dashurie. Së fundi, modelja e njohur është vënë sërish në qendër të lajmeve rozë.

Kejvina është fototgrafuar me të dashurin misterioz në Prishtinë.

Të paktën kështu thuhet pas fotove dhe videove të postuara nga “N’Zoom”. Raportohet se “Kejvina është në një lidhje dashurie dhe çifti më i ri i shoëbizit po drekonte në një nga restorantet në periferi në Prishtinës.”

Ende nuk dihet cili është djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën Kejvinës, madje as vetë modelja nuk ka konfirmuar se është duke jetuar një dashuri të re, por me siguri po e jeton gjithçka jashtë kureshtjes së publikut.

Image
Kejvina Kthella
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat