Marigona Krasniqi shfaq linjat perfekte pas lindjes së djalit

Bota e Yjeve

Marigona Krasniqi shfaq linjat perfekte pas lindjes së djalit

Më: 20 shtator 2022 Në ora: 19:04
Marigona Krasniqi

Pak ditë më parë, boksieri, Robin Krasniqi dhe partnerja e tij, modelja, Marigona Krasniqi, janë bërë prindër për herë të parë.

Modelja ka shfaqur linjat e saj perfekte pas lindjes së djalit.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ajo tregoi format trupore tejet perfekte.

Image
Marigona Krasniqi

Në veshje sportive, modelja nxori në pah barkun e rrafshët si dhe përmasat trupore të cilat janë për tu lakmuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat