Cara Delevingne shfaqet për herë të parë në publik pas sjelljeve shqetësuese

Bota e Yjeve

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë në publik pas sjelljeve shqetësuese

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 17:34
Cara Delevingne

Cara Delevingne është shfaqur në Paris pas pamjeve të çuditshme të saj muajt e fundit.

Duke u përpjekur të mos njihej, Delevingne u pa në aeroportin Charles de Gaulle të hënën, për Javën e Modës në Paris. Ish-supermodelja e Victoria's Secret mbërriti në qytetin e dashurisë e veshur me një kostum, mbante një maskë për fytyrën, syzet e diellit dhe një kapele të zezë, ndërsa dukej e tensionuar teksa ecte nëpër aeroport me telefonin e saj në duar.

Dalja e aktores në Paris vjen pas raportimeve se miqtë ishin të shqetësuar për sjelljen dhe mirëqenien e saj. Ata po përpiqen ta bindin supermodelen se një periudhë e gjatë dhe intensive në rehabilitim do ta ndihmonte për ta rikthyer atë në rrugën e duhur, por Cara u thotë se është shkëlqyeshëm.

Delevingne së pari i bëri njerëzit të shqetësohen në maj, kur u pa duke ndjekur Megan Thee Stallion rreth Billboard Music Awards 2022 gjatë gjithë natës. Më pas, ajo ngjalli vërtet shqetësim në fillim të këtij muaji, kur u pa duke ecur pa këpucë dhe nervoze në aeroport.

Një dëshmitar okular vuri në dukje se aktorja nuk ishte në gjendje të kontrollonte lëvizjet e trupit të saj.

Image
Cara Delevingne
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat