Më seksi se kurrë, ja kush është braziliania që ndodhet mes volejbollit dhe “onlyfans”

Bota e Yjeve

Më seksi se kurrë, ja kush është braziliania që ndodhet mes volejbollit dhe “onlyfans”

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 23:21
Key Alves

Key Alves njihet si një prej volejbollisteve më seksi në Amerikën Latine.

Por për lojtaren, e cila ka veshur edhe fanellën e kombëtares braziliane, volejbolli nuk është profesioni më fitimprurës.

Prej kohësh ajo është bërë pjesë e platformës për të rritur “onlyfans”, ku ekspozon foto dhe video “hot” për fansat kundrejt pagesës.

Alves ka bërë të ditur se nga “onlyfans” përfiton 50 herë më shumë të ardhura sesa nga volejbolli.

Image
Key Alves
Image
Key Alves
Image
Key Alves
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat