Dua Lipa duket tërheqëse në imazhet e reja, pozon me varësen në formë kryqi

Bota e Yjeve

Dua Lipa duket tërheqëse në imazhet e reja, pozon me varësen në formë kryqi

Më: 17 nëntor 2022 Në ora: 10:05
Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka pasur një vit mjaft të suksesshëm.

Ajo ka mbajtur thuajse në tërë botën turneun e saj “Future Nostalgia”, në kuadër të të cilit ka mbajtur rreth 93 koncert.

Në paraqitjen e saj të 93-të për këtë vit, Lipa është dukur mjaft elegante e veshur me një fustan të gjatë të kaltër dhe me rrip në mes.

Mes të tjerash ajo kishte vendosur për aksesorë edhe një qafore, e cila kishte simbolin e kryqit në mes.

Flokët e saj të zeza dhe të gjata ishin lënë në valë të lirshme, me çka edhe bëri që fytyra e saj të vihej mjaft mirë në pah.

Dua përndryshe ka njoftuar se më datë 28 nëntor do të përmbyllë turneun e saj me një koncert gjigant në Tiranë, përkatësisht në sheshin “Skënderbej”.

Image
Dua Lipa
Image
Dua Lipa
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat