Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina duket mahnitëse në tapetin e kuq të “Latin Grammy Awards”

Bota e Yjeve

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina duket mahnitëse në tapetin e kuq të “Latin Grammy Awards”

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 14:47
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez dukej magjepsëse teksa mbërriti në ceremoninë e 23-të vjetore të “Latin Grammy Awards”, të cilat u mbajtën në Michelob Ultra Arena në Las Vegas të enjten (17 nëntor).

E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë kafe vezulluese me një detaj të guximshëm të ndarë deri në kofshë teksa pozonte në tapetin e kuq.

Georgina mbajti dy unaza verbuese dhe një palë vathë diamanti, të cilët u vunë në pah pasi flokët e zeza ishin futur pas veshëve. Dukja e saj elegante u kompletua me këpucë me taka ngjyrë bezhë.

Image
Georgina Rodriguez

Çmimet “Latin Grammy” shërbejnë për të nderuar publikimet më të mira të muzikës latine që shtrihen nga 1 qershori 2021 deri më 31 maj 2022.

“GRAMMY-të latine 2022 premtojnë të nderojnë trashëgiminë, të festojnë të tashmen dhe të përqafojnë të ardhmen e muzikës latine me një ndërgjegje të qëllimshme që ua jep atë gjeneratave të ardhshme të krijuesve të muzikës”, thuhet në faqen zyrtare të internetit.

Image
Georgina Rodriguez

Ndërkohë, në shtator u zbulua se Georgina do t’u tregojë fansave në serinë e dytë të shfaqjes së saj hit në Netflix për jetën e saj të begatë dhe sesi familja e saj e solli atë nga pragu i dëshpërimit pas vdekjes së një prej binjakëve të saj.

Netflix ka konfirmuar se ‘I Am Georgina’ do të kthehet së shpejti, por ende nuk e ka shpallur datën e publikimit.

Bukuroshja me origjinë argjentinase dhe partneri i saj prej gjashtë vitesh, i cili konfirmoi humbjen e tyre më 18 prill, e quajti vajzën e tyre të mbijetuar Bella Esmeralda. Çifti përveç binjakëve kanë edhe katër fëmijë të tjerë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat