Pique dhe e dashura e tij e re nuk fshihen më çifti shijojnë romancën në sytë e kureshtarëve

Bota e Yjeve

Pique dhe e dashura e tij e re nuk fshihen më çifti shijojnë romancën në sytë e kureshtarëve

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 22:36
Gerard Pique, Clara Chia Marti

Gerard Pique është fotografuar  me të dashurën e tij Clara Chia.

Çifti u fotografuan pasi ata shijuan një darkë romantike në një restorant japonez në Spanjë, futbollisti u pa duke u kapur dorë për dore me studenten 23 vjeçare.

Dalja e Gerardit me dashurinë e tij të re vjen pasi ai dhe ish Shakira arritën një marrëveshje për kujdestarinë mbi djemtë e tyre pas ndarjes së tyre në fillim të këtij viti.

Një nga problemet kryesore të ish-çiftit ishte se ku do të jetojnë fëmijët e tyre, gjë që tashmë është zgjidhur dhe Shakira ka vendosur të largohet së bashku me ta për të nisur një jetë të re në Miami. Beatriz Cortazar, gazetarja e ‘El Programa de Ana Rosa’ ka zbuluar të gjitha detajet e marrëveshjes mes dy palëve.

Negociatat u zhvilluan nga avokatët dhe megjithëse pati disa vonesa, më në fund është arritur një marrëveshje.

Image
Gerard Pique, Clara Chia Marti
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat