Oriola Marashi shfaq linjat bombastike trupore në fotosesionin e ri

Bota e Yjeve

Oriola Marashi shfaq linjat bombastike trupore në fotosesionin e ri

Më: 20 nëntor 2022 Në ora: 10:40
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi prej kohësh ka depërtuar suksesshëm edhe përtej kufijve të Shqipërisë.

Bukuroshja është imazh i markave të ndryshme dhe vazhdimisht realizon fotosesione promovuese.

Edhe së fundmi, Oriola ka sjellur një set të ri fotografish.

Image
Oriola Marashi

Ajo duket në formë të mrekullueshme dhe vë në pah fizikun e saj të kompletuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat