Pasi humbi ndeshjen e Anglisë në Katar, David Beckham shfaqet me gruan e tij Victoria dorë për dore

Bota e Yjeve

Pasi humbi ndeshjen e Anglisë në Katar, David Beckham shfaqet me gruan e tij Victoria dorë për dore

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 08:24
David dhe Victoria Beckham

David Beckham humbi ndeshjen e Anglisë kundër Uellsit në Katar, të martën për të fluturuar në shtëpi për të marrë pjesë në festën e Krishtlindjes me  gruan e tij Victoria. 

Dhe çifti ishin kthyer në më të mirën e tyre kur u fotografuan duke dalë nga dyqani i saj Dover Street në Mayfair, duke u dukur shumë tërheqëse në të zezë. David dhe Victoria u mbajtën për dore teksa u larguan nga dyqani i lartë rreth orës 22:00 pasi ulën flokët së bashku, por nuk arritën të buzëqeshnin.

Image
David dhe Victoria Beckham

Por ai dhe Victoria vendosën një front të bashkuar për të festuar me Posh të veshur me një fustan të bukur të zi, i cili kishte një buzë të gjatë me thekë.

Ajo me sandale me rripa dhe sigurisht veshi syzet e saj të diellit, pavarësisht se ishte natë. David gjithashtu dukej i pashëm duke veshur një bluzë të zezë me pantallona të gjera dhe këpucë kafe, duke kompletuar pamjen e tij me syze dielli të çuditshme.

Image
David dhe Victoria Beckham

Çifti dukeshin shumë të dashuruar teksa po përgatiteshin të shkonin në shtëpi. Një burim i tha MailOnline: “Muzika ishte jashtëzakonisht e lartë, dhe DJ madje luajti një album Spice Girls”. Pa dyshim, David ishte i emocionuar nga fitorja 3-0 e Anglisë kundër Uellsit atë mbrëmje, edhe nëse ai nuk ishte aty për ta parë atë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat