Beatrix Ramosaj poston imazhe joshëse: Bëjeni një dhjetor për t'u mbajtur mend

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj poston imazhe joshëse: Bëjeni një dhjetor për t'u mbajtur mend

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 10:51
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj duket se po kalon një kohë mjaftë të mirë këtë muaj dhjetor.

Artistja e hitit ”Faj”, këtë herë ka postuar imazhe joshëse të cilat nuk mungojnë në profilin e saj në Instagrm.

Ajo ka pozuar veshur me një fustan lëkure, ngjyrë kafe, i shkurtër që ia zbulonte linjat trupore.

Image
Beatrix Ramosaj

Në një ambient të ëmbël me ngjyra festive ajo dukej në top formë derisa ka shkruar: ”Bëjeni një dhjetor për t’u mbajtur mend”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat