Sharon Stone nuk njeh moshë, shfaqet me format e saj trupore të shkëlqyera në Arabinë Saudite.

Bota e Yjeve

Sharon Stone nuk njeh moshë, shfaqet me format e saj trupore të shkëlqyera në Arabinë Saudite.

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 09:09
Sharon Stone

Sharon Stone mori pjesë në tapetin e kuq të grave  në Arabinë Saudite.

Aktorja, 64 vjeçe, dukej e pabesueshme teksa shfaqte figurën e saj që sfidonte moshën me një fustan të ndritshëm fuchsia nga AZ Factory. Ylli i Basic Instinct, i cili u bë një simbol seksi në vitet nëntëdhjetë falë filmit, ndezi kunjat e saj të zbukuruara në fustanellën e saj të guximshme të ndarë në kofshë. Fustana e saj ishte me fashë dhe kishte një qafë të lartë, mëngë të gjata dhe një tren të rrjedhshëm. Sharon e bashkoi look-un me një palë taka të larta të thjeshta nudo dhe aksesorë me një palë vathë të stolisur.

Grimi i saj ishte i kompletuar me bazament mat, shtresa të skuqura dhe një buzë të butë rozë. Sharon u shfaq me humor të lartë në natën, e cila u mbajt gjatë Festivalit Ndërkombëtar të Filmit të Detit të Kuq, duke u përzier me të ftuarit, përfshirë Elle Macpherson, Sara Sampaio, Guy Ritchie dhe Freida Pinto.

Image
Sharon Stone

Sharon është i njohur për filmat duke përfshirë Basic Instinct dhe The Quick and the Dead.Vitin e kaluar, aktorja e Flight Attendant tregoi për WSJ Magazine këshillat e saj për bukurinë dhe fitnesin. Sharon tha se disa nga truket e saj përfshijnë një mëngjes frutash, xhiro noti në pishinën e saj, gjumin tetë orë në natë, duke bërë lunge dhe duke bërë banjë të mbushura me arnika dhe kripëra të Detit të Vdekur.

Image
Sharon Stone

“Mëngjesi im i preferuar është shalqiri me djathë feta dhe nenexhik, me vaj ulliri dhe kripë e piper”, tha ylli i Sliver. “Dhe më pas zakonisht kam një copë bukë të thartë pa gluten me të dhe një çaj bimor.” “Gjatë Covid-it… fillova të krijoj gjëra të ndryshme që i bëja vetëm për veten time. Unë mendoj se squats janë vërtet të rëndësishme. Nëse bëni squats çdo ditë, kjo me të vërtetë e bashkon të gjithë trupin tuaj”, shtoi ylli i Ratched.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat